Отзывы о нас

Ф.И.О.*:
Наименование медучреждения*:
Должность*:
E-mail*:
Отзыв*:

Виктория Орел
Руководитель проектов
Ассоциация лазерной медицины

Ассоциация лазерной медицины и косметологии благодарит Вас за выступление на конференции EXPERT LASER MEETING 2018. Ваш доклад был интересным и полезным и участники конференции высоко оценили Ваш опыт и знания (по отзывам).
В приложении несколько фотографий с конференции.
Желаем Вам успеха и процветания!
Будем рады продолжить сотрудничество на следующих мероприятиях.

 

Соболєвська Валерія Олександрівна
Фізична особа-підприємець
Лікар дерматовенеролог

Висловлюємо щиру вдячність колективу ЮК"Медконсалдинг" та особисто Антоніні Нижник за оперативні та професіональні консультації з підготовки документів
та отримання ліцензії на медичну практику й бажаємо благополуччя,процвітання та успіхів вашій компанії.Сподіваємось на подальшу співпрацю.Дякуємо.

 

Даяна
лікар
приватний підприємець

Висловлюємо щиру вдячність працівникам МЕДКОНСАЛТИНГОВІЙ компанії за оперативну і якісну роботу, за сумлінне ставлення, професійну допомогу, взаєморозуміння. Дуже задоволені компетентним та професійним персоналом Вашої компанії.
Бажаємо творчих успіхів та процвітання, надіємося на подальшу співпрацю!

 

Перловський Олег Іванович
Директор
«Клініка здоров´я»

Спочатку думали все зробити самостійно. Виявляється підготувати документи для отримання ліцензії це складна справа. В наказах МОЗ навіть не найти правильних таблиць, мало того навіть проплатити за ліцензію проблема. Дуже вдячні всім співробітникам Вашої фірми. Особливо директору Антоніні Ніжник. На відміну від більшості інших юридичних фірм, де намагаються ще більш заплутати та викликати стрес - в «Медконсалтінг» з перших хвилин розмови ставало все більш зрозумілим, що треба від нас і з`явилась впевненість в успіху.

 

Птиця Т.А.
в.о. керівника КМУ «Пологовий будинок м. Краматорськ»
КМУ «Пологовий будинок м. Краматорськ»

Висловлюємо подяку ЮК «Медконсалтинг», особливо директору Антоніні Нижник та консультанту Тетяні Литвиновій за високий професіоналізм, чутливість, доброзичливість у допомозі отримання ліцензії на медичну практику для КМУ «Пологовий будинок м. Краматорськ»

 
123456 ... 10
© Медконсалтинг. Все права защищены. 2011-2018.
г. Киев, ул. Ушинского, 40, 2 этаж, офис 219
(рядом с Единым окном МОЗ)
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36