Отзывы о нас

Ф.И.О.*:
Наименование медучреждения*:
Должность*:
E-mail*:
Отзыв*:

Потапова Лілія Олексіївна
Власниця
Приватна стоматологічна практика "Фенікс День Буча"

Була слухачем профільного семінару з правової підтримки медичних установ та отримання Ліцензії з медичної практики, потім звернулася за послугою з представництва ТОВ"Медконсалтинг" у МОЗ України на отримання Ліцензії з стоматологічної практики. Задоволена результатом та підтримкою Вашої компанії. Рекомендовала Вас друзям. Гарних Вам клієнтів!

 

Єрошкіна Ольга
Директор
ТОВ « Реабілітаційний центр « Медклінік»»

Активно співпрацюємо з компанією «Медконсалтинг» останні три роки щодо вирішення юридичних питань декількох медичних центрів. При виникненні потреби у ще одному ліцензуванні звернулись до давно перевіритих фахівців, що зарекомендували себе за часи співпраці як професіонали налаштовані на отримання позитивного результату. В межах своєї компетенції швидко надавали якісні консультації, що дало можливість скласти коректно відомості та отримати позитивне рішення ліцензіату. Вражає ставленні до клієнтів, відповідальність та якістю послуг.

 

Дубограй Оксана
лікар
ФОП

Звернулась в компанию за юридичною допомогою по рекомендації колег і була приємно вражена високим професіоналізмом,оперативним реагуванням на всі запити стосовно справи,доступним і лаконічним розясненням всіх питань,а головне-ефективним рішенням в результаті.Дуже вдячна Антоніні і Юлії.Наснаги та успіхів вам!

 

Водонос Ірина
підприємець
ФОП

Велика подяка компанії «Медконсалтинг» за допомогу в отримання ліцензії на медичну практику. Ваш професіоналізм і чуйне ставлення справили величезне позитивне враження. Ви заощаджуєте наш час нерви і гроші. Дуже Вам вдячна!

 

Маріанна Юріївна
Лікар-дерматовенеролог
ФОП

Того року мала нагоду відвідати семінар по медичній документації, яку організувала фірма Медконсалтинг. Все було чітко і ясно.
Нещодавно вирішила скористатись послугами цієї фірми.
Повністю задоволена нашою співпрацею.
На днях отримала ліцензію

 
123456 ... 14
© Медконсалтинг. Все права защищены. 2011-2020.
г. Киев, проспект Победы 67, корпус F, оф.45
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36