ІІ Практична конференція «Приватна медицина: реалії практики»

20.04.2013

16-19 квітня 2013 року в ВК «КиївЕкспоПлаза» пройшов III МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ. У рамках форуму була проведена ІІ Практична конференція «Приватна медицина: реалії практики». Модератором конференції виступила Алла Кизим - головний редактор журналу "Практика управління медичним закладом".

З доповідями на тему «Акредитація медичних установ, як важливий механізм контролю якості медичних послуг» та «Особливості проходження акредитації медичними установами різної форми власності: формальний підхід до дотримання стандартів надання медичної допомоги без урахування її специфіки» виступила директор компанії Медконсалтинг Антоніна Нижник. У доповіді були підняті практичні проблеми, з якими стикаються ліцензіати при проходженні акредитації медичного закладу, а саме: формальний підхід до оцінки діяльності ліцензіата, величезний документообіг та відсутність роз'яснень з ведення деякої документації тощо.

У своїй доповіді на тему «Нові ліцензійні умови провадження медичної практики - «порушити не можна виконати» та «Щорічні зміни ліцензійних умов: проблеми для ліцензіатів та шляхи їх вирішення» старший юрист компанії Медконсалтинг Юлія Марченко висвітлила проблеми дотримання нових ліцензійних умов. У зв'язку з відсутністю роз'яснень деяких положень нових ліцензійних умов, ліцензіати не завжди можуть дотримати букву закону. З величезними проблемами зіткнулися лабораторії при отриманні копій бланків ліцензії на пункти забору біоматеріалу. Також було приділено увагу новим вимогам провадження медичної практики фізичними особами-підприємцями.

© Медконсалтинг. Всі права захищено. 2011-2018.
м. Київ, вул. Ушинського, 40, 2 поверх, офіс 219
(поруч з Єдиним вікном МОЗ)
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36