Міністерство охорони здоров'я оприлюднило проект Закону "Про загальнообов'язкове державне соціальне медичне страхування".

23.02.2015

Міністерство охорони здоров'я оприлюднило проект Закону "Про загальнообов'язкове державне соціальне медичне страхування". Зазначеним проектом ініціюється введення загальнообов’язкового державного соціального медичного страхування, керування яким буде здійснюватися спеціально створеним Фондом медичного страхування.
Конкретні види медичної допомоги, що фінансуються по програмі страхування, визначатимуться окремим законом, що приймається щорічно одночасно з прийняттям Держбюджету.
Встановлений і перелік послуг, які за рахунок страхових коштів не надаються. Зокрема, це послуги з надання психіатричної, наркологічної медичної допомоги, діагностики та лікування інфекційних хвороб, у тому числі тих, що передаються статевим шляхом та ВІЛ/СНІДу, в державних та комунальних закладах охорони здоров'я; послуги з трансплантації органів; з проведення судмедекспертизи; послуги з надання екстреної медичної допомоги тощо.
Згідно з проектом, Фонд буде укладати з закладами договір про надання медичної допомоги за загальнообов'язковим державним соціальним медичним страхуванням. Заклад отримає право укласти такий договір в разі якщо він одержав ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та пройшов акредитацію.

Детальніше з текстом проекту можна ознайомитися за посиланням.

© Медконсалтинг. Всі права захищено. 2011-2018.
м. Київ, вул. Ушинського, 40, 2 поверх, офіс 219
(поруч з Єдиним вікном МОЗ)
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36