Новий проект ліцензійних умов. Версія № 4.

07.12.2015

На сайті МОЗ Україні розміщено для обговорення ще один Проект ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики.

Нагадаємо, що це в же четвертий проект, який представлений міністерством, а саме обговорення триває з початку травня.

Звичайно, суть не в тривалості обговорення  - можна присвяти розробці ліцензійних умов і більше ніж півроку, аби фінальний документ дійсно полегшив роботу ліцензіатів. Однак,  в порівнянні з минулим варіантом проекту жодних суттєвих змін не  відбулося.

Фактично змінилися  лише декілька пунктів:

  Суттєві зауваження, що висловлювалися до попередньої редакції Проекту, в тому числі і спеціалістами нашої компанію, на жаль, не були враховані. Залишилися і досить сумнівна можливість здійснювати медичну практику фізичними особами-підприємцями, що не є медиками, і не зовсім точно прописані спеціальності спеціалістів з вищою немедичною освітою, що можуть працювати в закладах охорони здоров'я.

Крім того, досить непомітно в новій редакції з'явилися пара неприємних сюрпризів для ліцензіатів: тепер повідомляти про планове чи позапланове припинення діяльності потрібно у день такої  зупинки, а не протягом 10 днів.  Крім того, всі ліцензіати мають привести свою діяльність у відповідність до ліцензійних умов (а можливо й подати нові відомості) протягом 2 місяців з дня прийняття ліцензійних умов, а не 6 місяців, як пропонувалося раніше.

Отже, тепер знову Проект пройде місячне обговорення,  в процесі якого до Міністерства можна направляти свої пропозиції, що ми неодмінно зробимо.

Завантажити новий проект можна за посиланням, а також  тут можна подивитися порівняння третьої та четвертої редакції Проекту ліцензійних умов.

© Медконсалтинг. Всі права захищено. 2011-2019.
м. Київ, вул. Ушинського, 40, 2 поверх, офіс 219
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36