Подача Відомостей по новій формі

09.05.2016

Нагадаємо, що 22.04.2016 р. набули чинності нові ліцензій умови провадження медичної практики.

За останні три дні телефон кампанії Медконсалтинг червоний від дзвінків. Річ в тому, що по Україні пройшли правові семінари, організовані різними юридичними фірмами. За результатами яких шановні слухачі дійшли наступних висновків: необхідно ВСІМ ліцензіатам подати до МОЗ Відомості за новою формою до 22 травня 2016 р.
Це було обґрунтовано посиланням на ЗУ «Про ліцензування..», а саме: «…у разі зміни форми відомостей, що додаються до заяви про отримання ліцензії і складаються здобувачем ліцензії, - подає органу ліцензування відомості, форму яких змінено, за новою формою протягом строку, встановленого нормативно-правовим актом, яким затверджено відповідні зміни.».

Однак, Постанова КМ, якою затверджено нові Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з медичної практики НЕ встановлює терміну до 22 травня 2016 р.

Так, насправді є вимога щодо необхідності актуалізувати дані, що були подані до МОЗ. І це робити ПОТРІБНО. Так, є вимога, щодо необхідності повідомляти про припинення роботи за окремими спеціальностями. І це робити ПОТРІБНО. Однак, в який термін, і що саме повідомляти, і в який спосіб – для кожного ліцензіата має вирішуватись окремо, в залежності від його конкретної ситуації. Жодних термінів щодо подачі інформації за новою формою Відомостей НЕ ВСТАНОВЛЕНО!

Таким чином, до 22 травня 2016 р. у разі відсутності змін у даних, що були подані для отримання ліцензії, подавати дані по новій формі Відомостей відповідно до нових вимог ліцензійних умов НЕ потрібно.

Робота в правовому полі – це важливо, оскільки дозволяє уникати багатьох неприємних ситуацій. Однак всі дії щодо розробки документів, подання інформації до МОЗ і т.п. мають бути виваженими і доцільними!

Бажаємо Вам успіхів!

© Медконсалтинг. Всі права захищено. 2011-2019.
м. Київ, вул. Ушинського, 40, 2 поверх, офіс 219
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36