Проект змін до ліцензійних умов

22.04.2017

Міністерство охорони здоровя винесло на обговорення проект змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики (далі – проект), що розроблений з метою забезпечення спрощеного доступу до ринку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють діяльність з надання первинної медичної допомоги.
Проектом пропонується виділити фізичних осіб-підприємців (що працюють за спеціальностями "загальна практика сімейна медицина" та "педіатрія") в окрему категорію здобувачів ліцензії на надання первинної медичної допомоги та виключити для них положення, які пов’язані з вимогою щодо обов’язкового надання даних стосовно фактичного місця провадження медичної практики. Скасування цієї вимоги охоплює лише первинну медичну допомогу, та не стосується вторинної, третинної та інших видів медичної допомоги, а також не зменшує рівня вимог щодо якості надання медичної допомоги населенню.
Проектом також встановлюється правило про отримання юридичною особою статусу закладу охорони здоров’я з моменту отримання нею ліцензії на здійснення діяльності з медичної практики.
Крім того, проектом скасовується вимога щодо зберігання протягом дії ліцензії документів, копії яких подавалися до органу ліцензування, а також визначаються кваліфікаційні вимоги для осіб, які надають первинну медичну допомогу.
Повний текст проекту можна переглянути за цим посиланням.

© Медконсалтинг. Всі права захищено. 2011-2018.
м. Київ, вул. Ушинського, 40, 2 поверх, офіс 219
(поруч з Єдиним вікном МОЗ)
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36