Роз'яснення щодо необхідності подавати документи до МОЗ на новою формою Відомостей

03.06.2016

Як ми писали раніше, в нових ліцензійних умовах не встановлено строку та зобов’язання щодо обов’язкового подання до МОЗ України даних, що були подані для отримання ліцензії за новою формою Відомостей.
На підтвердження цього МОЗ надав роз’яснення: "У зв'язку з набранням чинності 22.04.2016 постанов Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 285 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики" .... до МОЗ України надходять чисельні звернення щодо подання нового пакету документів, які передбачені зазначеними постановами.
Однак, частиною третьою статті 15 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" передбачено, що у разі зміни форми відомостей, що додаються до заяви про отримання ліцензії, ліцензіат подає органу ліцензування відомості, форму яких змінено, за новою формою протягом строку, встановленого нормативно-правовим актом, яким затверджено відповідні зміни. Разом з тим, Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з медичної практики....не визначають зміни форми відомостей, що додаються до заяви про отримання ліцензії, а також терміну їх подання до МОЗ України.

Таким чином, ліцензіати, які отримали ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини не зобов'язані подавати до МОЗ України нового пакету документів, форма яких передбачена Ліцензійними умовами".

Повний текст розяснення можна переглянути на сайті МОЗ України.

© Медконсалтинг. Всі права захищено. 2011-2019.
м. Київ, вул. Ушинського, 40, 2 поверх, офіс 219
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36