Успішно проведено семінар на тему: «Акредитація медичних установ»

02.06.2013

31 травня успішно пройшов черговий семінар, організований компанією Медконсалтинг, на тему: «Акредитація медичних установ».

акредитація медичних установ

В черговий раз наші слухачі переконалися в наступному: що правильна організація роботи медичного бізнесу, дотримання вимог чинного законодавства, тобто робота виключно в правовому полі - це і є запорука відсутності неприємних ситуацій в майбутньому з боку контролюючих органів, успішного проходження акредитації, отримання ліцензії на медичну практику тощо.

нові ліцензійні умови

Незважаючи на те, що нові ліцензійні умови провадження медичної практики та стандарти акредитації складні для розуміння та, часом, виконання ліцензіатами, при грамотній підтримці юристів, які мають багаторічний досвід роботи з даних питань, багато ліцензіатів успішно проходять акредитацію, отримують при цьому першу та вищу кваліфікаційні категорії, ліцензії, проходять перевірки.

проходження перевірок

Шановні ліцензіати: робота в правовому полі - запорука успішної роботи в майбутньому та мінімізація підстав для анулювання медичної ліцензії.

нові умови ліцензування медпрактики

семінар з нових умов ліцензування

нові ліцензійні умови здійснення медичної практики

акредитація медичних закладів

семінар з медичного права

© Медконсалтинг. Всі права захищено. 2011-2018.
м. Київ, вул. Ушинського, 40, 2 поверх, офіс 219
(поруч з Єдиним вікном МОЗ)
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36