ISO - сертифікація системи управління якістю

Починаючи з січня 2014 року, більшість закладів охорони здоров’я, що прагнуть отримати вищу акредитаційну категорію, повинні отримати сертифікат відповідності вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001.

Впровадження системи управління якістю медичних послуг не є новою вимогою для закладів охорони здоров'я, однак, вимога щодо сертифікації такої системи видається надзвичайно складним та трудомістким процесом.

Однак, фактично, наявність системи управління якістю згідно стандарту ДСТУ ISO 9001 в умовах конкретного закладу охорони здоров’я означає відповідність його характеристик стандартам у сфері охорони здоров’я, протоколам медичної допомоги різних рівнів, ліцензійним та акредитаційним вимогам. Впровадження системи менеджменту якості не вимагає створення нових систем управління, а вимагає детального документування та регламентації всіх процесів, процедур та послуг. Водночас, вимоги стандартів акредитації закладів охорони здоров’я, що містяться в наказі МОЗ України № 142 також вимагають детального та документального відображення майже всіх сфер діяльності закладу охорону здоров’я.

Фахівці нашої компанії мають унікальний в Україні досвід роботи саме з медичними закладами, що дозволяє уникнути зайвого дублювання документів при підготовці до сертифікації системи управління якістю, адже значна частина документів, що вже використовуються в  закладі, зокрема, посадових інструкцій, стандартних операційних процедур, локальних клінічних протоколів та ін. при певному доопрацюванні, будуть повністю відповідати вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001.

В рамках підготовки до сертифікації системи управління якістю, ми можемо запропонувати Вам досить широкий комплекс послуг, починаючи з надання зразків документів, що необхідні під час розробки системи управління якістю, закінчуючи повною розробкою документів під модель системи якості замовника відповідно до стандартів ДСТУ ISO 9001 та супроводження сертифікаційного аудиту.

Підготовка та впровадження стандартів системи управління якості в закладах охорони здоров’я за допомогою наших спеціалістів може виявитися набагато простішим завданням, ніж здається.

Якщо у Вас виникли питання щодо проведення сертифікації системи управління якістю відповідно до стандартів ДСТУ ISO 9001 у Вашому закладі охорони здоров'я, будь ласка, телефонуйте нам або пишіть на адресу електронної пошти, що зазначені у розділі Контакти.

© Медконсалтинг. Всі права захищено. 2011-2019.
м. Київ, проспект Перемоги 67, корпус F, оф.45
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36