Про нас

Компанія МЕДКОНСАЛТИНГ - юридична фірма, яка спеціалізується на захисті інтересів медичних центрів, приватно практикуючих лікарів та салонів краси. Комплекс правових і консалтингових послуг, що надаються компанією, дозволяє нашим клієнтам здійснювати свою діяльність у правовому полі, успішно вирішувати проблеми, а також попереджати їх появу в майбутньому.

Відмінною рисою компанії є залучення до виконання поставлених завдань фахівців-практиків, що мають великий досвід роботи у сфері медичного права, правового забезпечення діяльності закладів охорони здоров'я та салонів краси.

Антонина Нижник АНТОНІНА НИЖНИК - Керуючий партнер

Юридична практика з 1998 року. Спеціалізується в галузі медичного, корпоративного та господарського права. Успішний досвід роботи на керівних посадах у великих компаніях з іноземним капіталом. У 2009 році пройшла курс підвищення кваліфікації для юристів зі спеціалізації «Medical Law» в School of Law University of Edinburgh (Велика Британия). У 2014 року отримала сертифікат аудитора з сертифікації за стандартом ISO серії 9001.

Є автором та доповідачем семінарів з правової тематики в медицині та салонному бізнесі. Автор близько 30 статей з питань правового та організаційного забезпечення діяльності у сфері медицини, захисту прав пацієнтів, отримання ліцензій на медичну практику, акредитації медичних закладів тощо.

Постійний учасник робочих груп в МОЗ України з питань внесення змін до діючого законодавства, що регламентує діяльність закладів охорони здоров’я.

 

ЮЛІЯ НАХИМЧУК - Партнер

Юридична практика з 2004 року. Спеціалізується в галузі медичного, корпоративного, трудового та міжнародного права.

Має значний досвід в представленні інтересів клієнтів під час перевірок Міністерства охорони здоров’я України щодо дотримання ліцензійних умов та інших контролюючих органів. Спеціалізується на питаннях акредитації закладів охорони здоров’я, ліцензуванні діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, розробки внутрішніх документів для медичних закладів. 

Має публікації з медико-правових питань в профільних українських та зарубіжних виданнях.

 

Відгуки про нас

Виктория Орел
Руководитель проектов
Ассоциация лазерной медицины

Ассоциация лазерной медицины и косметологии благодарит Вас за выступление на конференции EXPERT LASER MEETING 2018. Ваш доклад был интересным и полезным и участники конференции высоко оценили Ваш опыт и знания (по отзывам).
В приложении несколько фотографий с конференции.
Желаем Вам успеха и процветания!
Будем рады продолжить сотрудничество на следующих мероприятиях.

 

Соболєвська Валерія Олександрівна
Фізична особа-підприємець
Лікар дерматовенеролог

Висловлюємо щиру вдячність колективу ЮК"Медконсалдинг" та особисто Антоніні Нижник за оперативні та професіональні консультації з підготовки документів
та отримання ліцензії на медичну практику й бажаємо благополуччя,процвітання та успіхів вашій компанії.Сподіваємось на подальшу співпрацю.Дякуємо.

 

Даяна
лікар
приватний підприємець

Висловлюємо щиру вдячність працівникам МЕДКОНСАЛТИНГОВІЙ компанії за оперативну і якісну роботу, за сумлінне ставлення, професійну допомогу, взаєморозуміння. Дуже задоволені компетентним та професійним персоналом Вашої компанії.
Бажаємо творчих успіхів та процвітання, надіємося на подальшу співпрацю!

 

Всі відгуки →

© Медконсалтинг. Всі права захищено. 2011-2018.
м. Київ, вул. Ушинського, 40, 2 поверх, офіс 219
(поруч з Єдиним вікном МОЗ)
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36