Про нас

Компанія МЕДКОНСАЛТИНГ - юридична фірма, яка спеціалізується на захисті інтересів медичних центрів, приватно практикуючих лікарів та салонів краси. Комплекс правових і консалтингових послуг, що надаються компанією, дозволяє нашим клієнтам здійснювати свою діяльність у правовому полі, успішно вирішувати проблеми, а також попереджати їх появу в майбутньому.

Відмінною рисою компанії є залучення до виконання поставлених завдань фахівців-практиків, що мають великий досвід роботи у сфері медичного права, правового забезпечення діяльності закладів охорони здоров'я та салонів краси.

Антонина Нижник АНТОНІНА НИЖНИК - Керуючий партнер

Юридична практика з 1998 року. Спеціалізується в галузі медичного, корпоративного та господарського права. Успішний досвід роботи на керівних посадах у великих компаніях з іноземним капіталом. У 2009 році пройшла курс підвищення кваліфікації для юристів зі спеціалізації «Medical Law» в School of Law University of Edinburgh (Велика Британия). У 2014 року отримала сертифікат аудитора з сертифікації за стандартом ISO серії 9001.

Є автором та доповідачем семінарів з правової тематики в медицині та салонному бізнесі. Автор близько 30 статей з питань правового та організаційного забезпечення діяльності у сфері медицини, захисту прав пацієнтів, отримання ліцензій на медичну практику, акредитації медичних закладів тощо.

Постійний учасник робочих груп в МОЗ України з питань внесення змін до діючого законодавства, що регламентує діяльність закладів охорони здоров’я.

 

ЮЛІЯ НАХИМЧУК - Партнер

Юридична практика з 2004 року. Спеціалізується в галузі медичного, корпоративного, трудового та міжнародного права.

Має значний досвід в представленні інтересів клієнтів під час перевірок Міністерства охорони здоров’я України щодо дотримання ліцензійних умов та інших контролюючих органів. Спеціалізується на питаннях акредитації закладів охорони здоров’я, ліцензуванні діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, розробки внутрішніх документів для медичних закладів. 

Має публікації з медико-правових питань в профільних українських та зарубіжних виданнях.

 

Відгуки про нас

Музалевська Марина Володимирівна
Генеральний директор
Приватна стоматологічна клініка «Авіцена»

Дуже вдячні за оперативне реагування,чіткі пояснення,поради у введені юридичних аспектів бізнесу,ввічливе ставлення .В подальшому ,надіюсь на співпрацю.Рекомендую.

 

Мелимука Тетяна Миколаївна
Лікар-дієтолог дієтолог
"Дерево життя нації"

Висловлюю щиру подяку ТОВ "Медконсалтинг та ,зокрема, Антоніні Нижник за якісне та професійне надання послуг, відповідальність, людяність та розуміння. Ваші поради, допомога та підтримка були надзвичайно цінними. Бажаю Вам процвітання та сподіваюсь на подальшу співпрацю.

 

Гомонець О.С.
Власник,лікар дерматолог/косметолог
Естет студія "Міра краси"

Дякую товариству "МЕДКОНСАЛТИНГ" за допомогу в здобутті ліцензії на медичну практику!
Задоволена професійністю та якістю послуг,особливо Антоніни Нижник!
Дякую за швидкість.
Рекомендую всім колегам!

 

Всі відгуки →

© Медконсалтинг. Всі права захищено. 2011-2020.
м. Київ, проспект Перемоги 67, корпус F, оф.45
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36