Про нас

Компанія МЕДКОНСАЛТИНГ - юридична фірма, яка спеціалізується на захисті інтересів медичних центрів, приватно практикуючих лікарів та салонів краси. Комплекс правових і консалтингових послуг, що надаються компанією, дозволяє нашим клієнтам здійснювати свою діяльність у правовому полі, успішно вирішувати проблеми, а також попереджати їх появу в майбутньому.

Відмінною рисою компанії є залучення до виконання поставлених завдань фахівців-практиків, що мають великий досвід роботи у сфері медичного права, правового забезпечення діяльності закладів охорони здоров'я та салонів краси.

Антонина Нижник АНТОНІНА НИЖНИК - Керуючий партнер

Юридична практика з 1998 року. Спеціалізується в галузі медичного, корпоративного та господарського права. Успішний досвід роботи на керівних посадах у великих компаніях з іноземним капіталом. У 2009 році пройшла курс підвищення кваліфікації для юристів зі спеціалізації «Medical Law» в School of Law University of Edinburgh (Велика Британия). У 2014 року отримала сертифікат аудитора з сертифікації за стандартом ISO серії 9001.

Є автором та доповідачем семінарів з правової тематики в медицині та салонному бізнесі. Автор близько 30 статей з питань правового та організаційного забезпечення діяльності у сфері медицини, захисту прав пацієнтів, отримання ліцензій на медичну практику, акредитації медичних закладів тощо.

Постійний учасник робочих груп в МОЗ України з питань внесення змін до діючого законодавства, що регламентує діяльність закладів охорони здоров’я.

 

ЮЛІЯ НАХИМЧУК - Партнер

Юридична практика з 2004 року. Спеціалізується в галузі медичного, корпоративного, трудового та міжнародного права.

Має значний досвід в представленні інтересів клієнтів під час перевірок Міністерства охорони здоров’я України щодо дотримання ліцензійних умов та інших контролюючих органів. Спеціалізується на питаннях акредитації закладів охорони здоров’я, ліцензуванні діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, розробки внутрішніх документів для медичних закладів. 

Має публікації з медико-правових питань в профільних українських та зарубіжних виданнях.

 

Відгуки про нас

Дубограй Оксана
лікар
ФОП

Звернулась в компанию за юридичною допомогою по рекомендації колег і була приємно вражена високим професіоналізмом,оперативним реагуванням на всі запити стосовно справи,доступним і лаконічним розясненням всіх питань,а головне-ефективним рішенням в результаті.Дуже вдячна Антоніні і Юлії.Наснаги та успіхів вам!

 

Водонос Ірина
підприємець
ФОП

Велика подяка компанії «Медконсалтинг» за допомогу в отримання ліцензії на медичну практику. Ваш професіоналізм і чуйне ставлення справили величезне позитивне враження. Ви заощаджуєте наш час нерви і гроші. Дуже Вам вдячна!

 

Маріанна Юріївна
Лікар-дерматовенеролог
ФОП

Того року мала нагоду відвідати семінар по медичній документації, яку організувала фірма Медконсалтинг. Все було чітко і ясно.
Нещодавно вирішила скористатись послугами цієї фірми.
Повністю задоволена нашою співпрацею.
На днях отримала ліцензію

 

Всі відгуки →

© Медконсалтинг. Всі права захищено. 2011-2019.
м. Київ, проспект Перемоги 67, корпус F, оф.45
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36