Питання-відповідь

Компанія залишає за собою право вибірково відповідати та публікувати відповіді на питання.

Також ми надаємо платні on-line консультації, вартість - від 50 грн.

П.І.Б.*:
E-mail*:
Питання*:

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, для оформлення ліцензії на медичну практику (офтальмологія) ФОПу чи потрібно вказувати в спеціальностях організація і управління? І друге питання: чи потрібно Положення про медичному кабінеті, якщо відкриваємо кабінет? Дякуємо.

Для отримання ліцензії на медичну практику на ФОП спеціальність ОУОЗ не потрібна. Вона потрібна лише для головного лікаря/директора – тобто керівника закладу охорони здоров’я. А в ФОП головного лікаря/директора нема. Також не потрібно і Положення про кабінет.

докладніше

Чи може кваліфікований лікар, доктор наук, вища кваліфікаційна категорія зареєстрований як фізична особа-підприємець займатися приватною медичною практикою без оформлення ліцензії МОЗ України.

Медична практика це вид діяльності, що підлягає обов’язковому ліцензуванню п. 15 ст. 7 ЗУ «Про ліцензування видів господарської діяльності»Тому, незалежно від кваліфікації лікаря, ліцензію на  медичну практику доведеться отримувати.  

докладніше

Добрий день. Підскажіть будь- ласка , яка повинна бути назва приміщення в "проекті" при переведенні його з житлового в нежитлове . (Офісне приміщення? Приміщення для ведення господарської діяльності?).
Дякую!!!

Доброго дня! Все залежить від того, для чого Ви здійснюєте переведення в нежитловий фонд. В залежності від цього і буде назва. Варіанти різні, наприклад, для розташування закладу охорони здоров’я.

докладніше

Добрий день. У меня закончился срок действия висновка СЕС по кабинету. Нужно ли оформлять акт обследования и подавать его в МОЗ ? Спасибо.

Нет, Вам это делать не нужно.

Необходимо лишь актуализировать ведомости по другим вопросам, если есть в этом необходимость, кадры, метрология и т.п.

докладніше

Здравствуйте,я врач-стоматолог.Работаю как частный предприниматель,могу ли я взять на работу врача-стоматолога,если у меня нет высшей категории и на каких правах?Спасибо

Якщо у Вас є ліцензія на медичну практику за спеціальністю «стоматологія» Ви маєте право наймати на роботу лікарів-стоматологів не залежно від того, чи є у Вас категорія (будь-яка). Ця вимога вилучена з ліцензійних умов.

докладніше123456 ... 22
© Медконсалтинг. Всі права захищено. 2011-2019.
м. Київ, проспект Перемоги 67, корпус F, оф.45
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36