Питання-відповідь

Компанія залишає за собою право вибірково відповідати та публікувати відповіді на питання.

Також ми надаємо платні on-line консультації, вартість - від 50 грн.

П.І.Б.*:
E-mail*:
Питання*:

Добрий день. У меня закончился срок действия висновка СЕС по кабинету. Нужно ли оформлять акт обследования и подавать его в МОЗ ? Спасибо.

Нет, Вам это делать не нужно.

Необходимо лишь актуализировать ведомости по другим вопросам, если есть в этом необходимость, кадры, метрология и т.п.

докладніше

Здравствуйте,я врач-стоматолог.Работаю как частный предприниматель,могу ли я взять на работу врача-стоматолога,если у меня нет высшей категории и на каких правах?Спасибо

Якщо у Вас є ліцензія на медичну практику за спеціальністю «стоматологія» Ви маєте право наймати на роботу лікарів-стоматологів не залежно від того, чи є у Вас категорія (будь-яка). Ця вимога вилучена з ліцензійних умов.

докладніше

Які документи потрібно подати після підвищення кваліфікація?.Це ж зміна до ліцензії?

Інформація щодо отримання нової кваліфікаційної категорії або її підтвердження ліцензіатом – це не зміни до ліцензії, а їх актуалізація.

Відповідно до ліцензійних умов ви маєте про всі зміни повідомляти МОЗ протягом 30 днів.

Подати документи можна у формі Відомостей про стан матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання, наявність персоналу із зазначенням його освітнього і кваліфікаційного рівня, що затверджені МОЗ та супровідного листа.

докладніше

Доброго дня. Чи можна для отримання ліцензії на медичну практику заключити договір суборенди з медичною установою? чи має бути тільки договір оренди?

Можна заключити договір суборенди. Це не є перепоною для отримання ліцензії на медичну практику.  

 

докладніше

Добрий день скажіть будь ласка при поданні відомостей до ліцензії, що до розширення лікарських спеціальностей, у відомостях зазначаються матеріально технічна база та відомості по кадрам по всій лікарні чи тільки по заявленим спеціальностям по яким планується розширення?

Завдячно дякуємо

При розширенні ліцензії новими спеціальностями вказується лише інформація (табель оснащення та персонал) саме за цими спеціальностями.

докладніше123456 ... 22
© Медконсалтинг. Всі права захищено. 2011-2017.
м. Київ, вул. Ушинського, 40, 2 поверх, офіс 219
(поруч з Єдиним вікном МОЗ)
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36