Питання-відповідь

Компанія залишає за собою право вибірково відповідати та публікувати відповіді на питання.

Також ми надаємо платні on-line консультації, вартість - від 50 грн.

П.І.Б.*:
E-mail*:
Питання*:

Здрастуйте, чи необхідно узгоджувати та затверджувати колдоговір з районною адміністрацією? Дякую.

Згідно з діючим законодавством колективний договір підлягає повідомній реєстрації (ст. 15 КЗоТ та ст. 9 Закону «Про колективні угоди та договори»).

При цьому порядок реєстрації колдоговорів регулюється Положенням "Про порядок повідомної реєстрації галузевих та регіональних угод, колективних договорів", затвердженим Постановою КМУ від 05.04.1994 р. № 225. 

На практиці термін "повідомна реєстрація", як правило, означає, що органи місцевого самоврядування не відмовляють в проведенні реєстраційних дій, а просто дають рекомендації з приведення Вашого колективного договору у відповідність до вимог закону.

Реєстрація колективних договорів зазвичай проводиться в управліннях (департаментах) праці та соціального захисту населення районної адміністрації за місцем реєстрації Вашого підприємства.

докладніше

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, я 3 роки тому закінчила університет за спеціальністю "Терапія" та вже маю кандидатську. Чи маю я право з таким малим стажем роботи, але зі званням к.м.н. оформляти ліцензію на приватну практику? Дякую.

Наявність наукового ступеня не впливає на процедуру отримання ліцензії на медичну практику.

В даному випадку важливо, щоб за останні три роки Ви працювали за спеціальністю "терапія" та у Вас про це були підтверджувальні документи. В протилежному випадку Вам необхідно буде пройти стажування та підтвердити свою спеціальність.

Якщо перериву в роботі більше, ніж на три роки, не було, Ви зможете отримати ліцензію на медичну практику.

докладніше

Підкажіть, будь-ласка, де можна подивитися план перевірок на 1 квартал 2013 року для приватних медичних клінік.

З планом перевірок МОЗ України на 1 кв. 2013 року Ви можете ознайомитися на сайті компанії МЕДКОНСАЛТИНГ, перейшовши за посиланням: http://www.medconsulting.com.ua/ua/novyny/moz-ukrajini-zatverdiv-plan-perevirok-na-i-kv-2013-roku

докладніше

Чи необхідно проходити акредитацію ФОП (ліцензія на медичну практику)?

Фізична особа-підприємець не є установою охорони здоров'я і тому не повинна проходити акредитацію.

докладніше

Чи достатньо спеціалізації з нетрадиційної медицини (без стажу роботи) для отримання ліцензії лікаря нетрадиційної медицини?

Для отримання ліцензії на медичну практику необхідно мати сертифікат-лікаря-спеціаліста за спеціальністю «народна та нетрадиційна медицина», стаж роботи по цій спеціальності не потрібен.

Однак, слід пам’ятати, що лікарі, які не працюють більше трьох років за конкретною лікарською спеціальністю, не можуть займатися лікарською діяльністю з цієї спеціальності і допускаються до медичної практики після проходження стажування відповідно до наказу МОЗ України від 17.03.93 № 48 "Про порядок направлення на стажування лікарів і їх наступного допуску до лікарської діяльності", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.04.93 за № 19.

Крім того, для отримання ліцензії на медичну практику Вам також потрібно отримати висновок СЕС на приміщення, в якому буде проводитися медична практика, заповнити та подати до МОЗ відомості про стан матеріально технічної бази, наявність персоналу, тощо.

докладніше1 ... 111213141516171819202122
© Медконсалтинг. Всі права захищено. 2011-2017.
м. Київ, вул. Ушинського, 40, 2 поверх, офіс 219
(поруч з Єдиним вікном МОЗ)
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36