Питання-відповідь

Компанія залишає за собою право вибірково відповідати та публікувати відповіді на питання.

Також ми надаємо платні on-line консультації, вартість - від 50 грн.

П.І.Б.*:
E-mail*:
Питання*:

Добрий день! Підкажіть чи потрібна ISO сертифікація для проходження акредитації державним протитуберкульозним санаторієм? І чи не змінився наказ для проходження акредитації санаторіями? Дякуємо!

На сьогодні, нововведень у нормативній базі з питань акредитації медустанов поки що немає.Наявніть сертифікату ISO не є обов'язковою умовою для проходження акредитації.

Без наявності даного сертифікату Ви не зможете отримати вищу акредитаційну категорію (тобто у Вас буде або перша або друга категорія). При наявності сертифікату ISO і достатній кількості балів Ви зможете отримати вищу акредитаційну категорію.

 Якщо Вам потрібна допомога в сертифікації ISO - зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними в Контактах

докладніше

Добрий день! Уточніть, будь ласка, при подачі заявки на акредитацію установи який вид документа з пожежної безпеки (акт перевірки або щось інше) повинен надаватися. Спасибі!

На сьогодні, документ з пожежної безпеки подавати не потрібно. Список подавали документів на акредитацію був змінений Постановою КМУ від 17.12.2012 р № 1216.

Ознайомитися з актуальним списком документів можна на сайті компанії Медконсалтінг, перейшовши за наступним посиланням: http://www.medconsulting.com.ua/ua/akreditatciya-medichnih-zakladiv/

докладніше

Чи повинні приватні стоматологи проходити акредитацію?

Акредитацію проходять всі юридичні особи, які мають ліцензію на медичну практику (не залежно від спеціальностей).
Фізичні особи-підприємці, які мають ліцензію на медичну практику, акредитацію проходити не повинні.

докладніше

Чи може лікар оформляти ліцензію без найму на роботу медичної сестри? Дякую.

Відповідно до ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики фізична особа-підприємець має право приймати на роботу  молодших спеціалістів з медичною та фармацевтичною освітою (різного профілю).  Судячи з ліцензійних умов,  це є правом, а не обов’язком  фізичної особи.  Отже, якщо при роботі  за  Вашою спеціальністю  Вам не потрібна допомога молодших спеціалістів з медичною освітою, то Ви можете отримати ліцензію і без найму медичної сестри. 

докладніше

Скажіть будьласка,чи може лікар-стоматолог з ліцензією загальна стоматологія взяти на цю ж ліцензію найманого працівника лікаря-стоматолога з загальної стоматології.І який це треба витяг, чи наказ по документації?

Відповідно до п.2.10 ліцензійних умов фізична особа - підприємець має право прийому на роботу лікарів (провізорів) при наявності у фізичної особи - підприємця вищої кваліфікаційної категорії за заявленою спеціальністю.
Прийом на роботу лікарів (провізорів) здійснюється за спеціальністю фізичної особи - підприємця, а молодших спеціалістів з медичною та фармацевтичною освітою - різного профілю.
Таким чином, Ви маєте право прийняти на роботу лікаря -стоматолога за наявності у Вас вищої кваліфікаційної категорії.
Нагадуємо, що про всі зміни, які сталися в документах, які буди подані для отримання ліцензії, Ви маєте повідомити МОЗ протягом 10 днів. Тобто, Ви маєте дані нового співробітника внести у Відомості про персонал і подати до ліцензійного відділу МОЗ України.

докладніше12345678 ... 21
© Медконсалтинг. Всі права захищено. 2011-2017.
м. Київ, вул. Ушинського, 40, 2 поверх, офіс 219
(поруч з Єдиним вікном МОЗ)
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36