Питання-відповідь

Компанія залишає за собою право вибірково відповідати та публікувати відповіді на питання.

Також ми надаємо платні on-line консультації, вартість - від 50 грн.

Скажіть будьласка,чи може лікар-стоматолог з ліцензією загальна стоматологія взяти на цю ж ліцензію найманого працівника лікаря-стоматолога з загальної стоматології.І який це треба витяг, чи наказ по документації?

Відповідно до п.2.10 ліцензійних умов фізична особа - підприємець має право прийому на роботу лікарів (провізорів) при наявності у фізичної особи - підприємця вищої кваліфікаційної категорії за заявленою спеціальністю.
Прийом на роботу лікарів (провізорів) здійснюється за спеціальністю фізичної особи - підприємця, а молодших спеціалістів з медичною та фармацевтичною освітою - різного профілю.
Таким чином, Ви маєте право прийняти на роботу лікаря -стоматолога за наявності у Вас вищої кваліфікаційної категорії.
Нагадуємо, що про всі зміни, які сталися в документах, які буди подані для отримання ліцензії, Ви маєте повідомити МОЗ протягом 10 днів. Тобто, Ви маєте дані нового співробітника внести у Відомості про персонал і подати до ліцензійного відділу МОЗ України.

Чи допускається ведення форми №039/о в електронному вигляді? Якщо так, то яким документом це підтверджується.

Наказом МОЗ України №330 від 05.07.2005 р. "Про запровадження ведення електронного варіанту облікових статистичних форм в лікувально-профілактичних закладах" передбачений вичерпний перелік обліково-звітних форм, які мають обов’язково вестись на паперових носіях. Серед них відсутня форма № 039/о.

Таким чином, форму № 039/0 можна вести в електронному вигляді.

З повним текстом наказу можна ознайомитись за наступним посиланням: http://www.medconsulting.com.ua/ua/nakazy-moz/nakaz-moz-330-vid-05072005-pro-zaprovadzhennya-vedennya-elektronnogo-variantu-oblikovih-statistichnih-form

Доброго дня!Скажіть будь ласка,як правильно вказати реквізити документа,що надає право особі,яка підписує відомості?
(Для ФОП ,щодо отримання ліцензії на провадження медичної практики,стоматологія).

Запис має виглядати наступним чином:

Реквізити документа, що надає право підпису особі, що підписує відомості Виписка з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, запис в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців від 10.10.2010 року № 3 333 000 0000 0033333.

 Якщо у Вас виникнуть питання з оформленням документів для отримання ліцензії на медичну практику, юристи нашої компанії можуть надати Вам кваліфіковану правову допомогу з цього питання.

Доброго дня! Скажіть буль ласка,яка вимірювальна техніка,необхідна для провадження медичної практики по стоматології(окрім тонометра та стерилізатора)? гарно дякую.

Як правило, також необхідно зазначити термометр і гігрометр (які Ви використовуєте для контролю температурного режиму і вологості повітря при зберіганні ліків – аптечка невідкладної допомоги).

Скажіть будь ласка, як відновити лист виданий до ліцензії, який уточнює спеціалізацію лікаря?

Вам необхідно написати листа до МОЗ з проханням уточнити, за якими спеціальностями Вам дозволено здійснювати медичну практику. У листі обов'язково вкажіть Ваш дані (ПІБ, ідентифікаційний код), а також реквізити ліцензії, дату і номер рішення про її видачу.

Вам має прийти відповідь з МОЗ із зазначенням спеціальностей, за якими Вам дозволено працювати.

© Медконсалтинг. Всі права захищено. 2011-2020.
м. Київ, проспект Перемоги 67, корпус F, оф.45
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36