Питання-відповідь

Компанія залишає за собою право вибірково відповідати та публікувати відповіді на питання.

Також ми надаємо платні on-line консультації, вартість - від 50 грн.

П.І.Б.*:
E-mail*:
Питання*:

Здравствуйте.Фоп, який має ліцензію (стоматологія), має право найняти лікарів тільки за наявності у нього вищої кваліфікаційної категорії?

Відповідно до п.2.10 ліцензійних умов Фізична особа - підприємець має право прийому на роботу лікарів (провізорів) при наявності у фізичної особи - підприємця вищої кваліфікаційної категорії за заявленою спеціальністю.

Прийом на роботу лікарів (провізорів) здійснюється за спеціальністю фізичної особи - підприємця, а молодших спеціалістів з медичною та фармацевтичною освітою - різного профілю.

Таким чином, Ви маєте право прийняти на роботу лікаря -стоматолога за наявності у Вас вищої кваліфікаційної категорії.

докладніше

Доброго вечора. Де я можу отримати, перелік оснащення стоматологічного кабінету для подання на отримання ліцензії, на ведення стоматологічної практики?

Примірний табель оснащення кабінету лікаря-стоматолога зазначений в наказах МОЗ України, а саме:

- Про затвердження табелів оснащення медичною технікою та виробами медичного призначення структурних підрозділів консультативно-діагностичного центру № 739 від 31.10.2011 р. та

- Про затвердження табелю оснащення обладнанням одного робочого місця лікаря-стоматолога та зубного техніка № 158 від 11.04.2005 р.

докладніше

Які документи необхідно подавати до МОЗ України для підтвердження або отримання кваліфікаційної категорії?

Для підтвердження або отримання кваліфікаційної категорії в Центральній атестаційній комісії МОЗ України необхідно до Єдиного вікна МОЗ України (вул. Ушинського, 40) подати наступні документи:

  1. Заява.
  2. Фото 3х4 (1 шт.)
  3. Атестаційний лист.
  4. Оригінал свідоцтва про складання іспиту після проведення ПАЦ.
  5. Копія диплому про освіту.
  6. Копія сертифіката лікаря-спеціаліста.
  7. Копія трудової книжки.
  8. Копія посвідчення про кваліфікаційну категорію (оригінал на підтвердження).
  9. Звіт про роботу за останні 3 роки затверджений керівником лікувально-профілактичного закладу.
  10. Рецензія на звіт затверджена головним спеціалістом МОЗ України за відповідним профілем.
докладніше

Добрий день!
Ми отримали ліцензію на стоматологічну практику, під час отримання ліцензії, подавався договір оренди приміщення зараз дане приміщення ми викупили. Чи потрібно зараз міняти ліцензію, або вносити зміни?

Виходячи з вимог Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики, що затверджені наказом МОЗ України від 02.02.2011 № 49 (із змінами, внесеними згідно з Наказом МОЗ України № 981 від 30.11.2012), ліцензіат зобов'язаний повідомляти МОЗ України про будь-які зміни у документах, що додавалися до заяви, тобто, потрібно подати оновлені Відомості про стан матеріально-технічної бази з зазначенням права власності на приміщення, а не договору оренди. 

докладніше

Наша мед.компанія отримала ліцензію на підставі відомостей, в яких колишній директор вказав що обладнання є власністю компанії. Насправді виявилося, що обладнання належить іншій компанії, з якою був укладений договір оренди, причому оренда не виплачувалася багато років. Чи нам переоформляти ліцензію із зазначенням що ми орендуємо обладнання, або, враховуючи, що ліцензія безстрокова, можна залишити все як є ?

Вам не потрібно отримувати нову ліцензію. Відповідно до вимог ліцензійних умов про всі зміни , що сталися в даних , які Ви подавали при отриманні ліцензії , Ви повинні повідомляти МОЗ . Тому , Вам необхідно скласти Відомості про стан матерально -технічної бази з актуальною інформацією та подати їх до Міністерства . При цьому Відомості про навності персоналу та Відомості про наявности нормативних документів подавати не обов'язково (якщо, звичайно , там нічого не змінилося, наприклад, працюють саме ті співробітники, які вказані в первинних Відомостях ) .

докладніше1 ... 345678910111213 ... 21
© Медконсалтинг. Всі права захищено. 2011-2017.
м. Київ, вул. Ушинського, 40, 2 поверх, офіс 219
(поруч з Єдиним вікном МОЗ)
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36