Відгуки про нас

П.І.Б.*:
Назва медустанови*:
Посада*:
E-mail*:
Відгук*:

Музалевська Марина Володимирівна
Генеральний директор
Приватна стоматологічна клініка «Авіцена»

Дуже вдячні за оперативне реагування,чіткі пояснення,поради у введені юридичних аспектів бізнесу,ввічливе ставлення .В подальшому ,надіюсь на співпрацю.Рекомендую.

 

Мелимука Тетяна Миколаївна
Лікар-дієтолог дієтолог
"Дерево життя нації"

Висловлюю щиру подяку ТОВ "Медконсалтинг та ,зокрема, Антоніні Нижник за якісне та професійне надання послуг, відповідальність, людяність та розуміння. Ваші поради, допомога та підтримка були надзвичайно цінними. Бажаю Вам процвітання та сподіваюсь на подальшу співпрацю.

 

Гомонець О.С.
Власник,лікар дерматолог/косметолог
Естет студія "Міра краси"

Дякую товариству "МЕДКОНСАЛТИНГ" за допомогу в здобутті ліцензії на медичну практику!
Задоволена професійністю та якістю послуг,особливо Антоніни Нижник!
Дякую за швидкість.
Рекомендую всім колегам!

 

Єрьоменко Дмитро Іванович
Лікар стоматолог
ФОП

Дякую команді «МедКОНСАЛТИНГ»за здобуття ліцензії на медичну практику.Все було професійно,швидко,якісно! Рекомендую всім колегам!

 

Сопілка Євгенія Вікторівна
ФОП
Лікар -терапевт

Я звернулась до ТОВ "Медконсалтинг" за юридичною допомогою в отриманні ліцензії на медичну практику. Пропозицій про надання юридичного супровіду досить багато, але "Медконсалтинг" позитивно відрізняється від всіх інших високим рівнем професіоналізму і інтелектуальності. До того ж я отримала посил доброзичливості , чуйності і людяності, що вже зовсім несподівано у наш час. Я звичайний терапевт з маленького містечка,люблю свою роботу,але я вважала, що мрія про власну справу нездійсненна. Завдяки Антоніні Володимирівні і Юлії - "мрії збуваються!" . Вдячність - без меж, повага - без меж, побажання розквіту "Медконсалтінгу", сподівання на те, що можу звертатись до Вас у разі потреби. З повагою Сопілка.

 
123456 ... 16
© Медконсалтинг. Всі права захищено. 2011-2020.
м. Київ, проспект Перемоги 67, корпус F, оф.45
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36