Вопрос-ответ

Компания оставляет за собой право выборочно отвечать и публиковать ответы на вопросы.

Подскажите пожалуйсто для получения лицензии врача достаточно ли 2 категории или нужно иметь 1 или высшую?

Ні для отримання ліцензії, ні дня найму на роботу лікарів  майбутньому ліцензіату – лікарю  не потрібна наявність  жодної кваліфікаційної категорії, достатньо сертифіката- лікаря-спеціаліста. 

Доброго дня! У стоматологію (юридично ТОВ) потрібно прийняти головного лікаря. На яку посаду його оформлювати: "медичний директор" чи "головний лікар"?
Заздалегідь дякую!

Приймаємо на посаду медичного директора. 

Добрий день. Підкажіть,будь-ласка,чи має право лікар-стоматолог(без категорії)при отриманні ліцензії на медичну практику,наймати на роботу лікаря-стоматолога інших спеціалізацій та медичних сестер?

Категорія ліцензіата не має жодного значення. То було раніше, зараз цю вимогу відмінили.

Ліцензіат може приймати на роботу тих лікарів або молодих спеціалістів з медичною освітою, за яким він отримує ліцензію.

Отже, якщо лікар-стоматолог хоче найняти на роботу, наприклад, лікаря стоматолога терапевта, він має отримати ліцензію ще й за спеціальністю «терапевтична стоматологія».

Добрый день.
Подскажите, пожалуйста, для оформления лицензии на медицинскую практику (офтальмология)
ФОПу нужно ли указывать в специальностях организация и управление? И второй вопрос: нужно ли Положение о медицинском кабинете, если открываем кабинет? Спасибо.

Для получения лицензии на медицинскую практику для ФЛП специальность ОУОЗ не нужна. Она нужна только для главного врача/директора - то есть руководителя учреждения здравоохранения. А у ФЛП главного врача/директора нет. Также не нужно и Положение о кабинете.

Добрый день. Возможно ли получить лицензию не имея полных 5 лет стажа и категории

На сьогоднішній день можна отримати ліцензію на ФОП за будь-якими спеціальностями, за якими Ви плануєте здійснювати свою діяльність, стаж роботи не має значення. Головне - щоб за кожною заявленою спеціальністю майбутній ліцензіат показав документи відповідного фахівця (тобто сам ліцензіат може і не мати документів з усіх спеціальностей).

123456 ... 22
© Медконсалтинг. Все права защищены. 2011-2024.
г. Киев, проспект Берестейский 67, БЦ Bright, оф.304
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36