Про нас

Компанія МЕДКОНСАЛТИНГ - юридична фірма, яка спеціалізується на захисті інтересів медичних центрів, приватно практикуючих лікарів та салонів краси. Комплекс правових і консалтингових послуг, що надаються компанією, дозволяє нашим клієнтам здійснювати свою діяльність у правовому полі, успішно вирішувати проблеми, а також попереджати їх появу в майбутньому.

Відмінною рисою компанії є залучення до виконання поставлених завдань фахівців-практиків, що мають великий досвід роботи у сфері медичного права, правового забезпечення діяльності закладів охорони здоров'я та салонів краси.

Антонина Нижник АНТОНІНА НИЖНИК - Керуючий партнер

Юридична практика з 1998 року. Спеціалізується в галузі медичного, корпоративного та господарського права. Успішний досвід роботи на керівних посадах у великих компаніях з іноземним капіталом. У 2009 році пройшла курс підвищення кваліфікації для юристів зі спеціалізації «Medical Law» в School of Law University of Edinburgh (Велика Британия). У 2014 року отримала сертифікат аудитора з сертифікації за стандартом ISO серії 9001.

Є автором та доповідачем семінарів з правової тематики в медицині та салонному бізнесі. Автор близько 30 статей з питань правового та організаційного забезпечення діяльності у сфері медицини, захисту прав пацієнтів, отримання ліцензій на медичну практику, акредитації медичних закладів тощо.

Постійний учасник робочих груп в МОЗ України з питань внесення змін до діючого законодавства, що регламентує діяльність закладів охорони здоров’я.

 

ЮЛІЯ НАХИМЧУК - Партнер

Юридична практика з 2004 року. Спеціалізується в галузі медичного, корпоративного, трудового та міжнародного права.

Має значний досвід в представленні інтересів клієнтів під час перевірок Міністерства охорони здоров’я України щодо дотримання ліцензійних умов та інших контролюючих органів. Спеціалізується на питаннях акредитації закладів охорони здоров’я, ліцензуванні діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, розробки внутрішніх документів для медичних закладів. 

Має публікації з медико-правових питань в профільних українських та зарубіжних виданнях.

 

Відгуки про нас

Гальченко Аліна
Лікар-психіатр
ФОП

Щиро вдячна «МЕДКОНСАЛТИНГ» за допомогу в отриманні ліцензії. Робота чітка та злагоджена. Компанія, однозначно, має хороший досвід у даних питаннях. Рекомендую!

 

Трофимчук Олег Васильович
Лікар-стоматолог
Стоматологія Трофимчука

Щиро дякую колективу ЮК " Медконсалтинг" за гарне відношення та якісне виконання своєї роботи ... на сучасному ринку данних послуг, мало хороших спеціалістів , а саме ці люди допомогли зробити все якісно та максимально доступно та швидко .....ДЯКУЮ

 

Говзан Алла
невролог
ФОП

Щиро дякую колективу ЮК " Медконсалтинг" за допомогу в отриманні ліцензії. Ваша робота- якісна, чітка та оперативна. Ваше ставлення до клієнта- відповідальне, доброзичливе та уважне. Бажаю Вам успіхів та процвітання.

 

Всі відгуки →

© Медконсалтинг. Всі права захищено. 2011-2021.
м. Київ, проспект Перемоги 67, корпус F, оф.45
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36