Юридичний аудит, Підготовка до перевірок

Компанія МЕДКОНСАЛТИНГ надає послугу «Юридичний аудит» та «Підготовка до перевірок».

Юридичний аудит - це аналіз діяльності Вашого медичного центру з моменту отримання ліцензії на медичну практику або за чітко визначений Вами період діяльності підприємства.

Залежно від побажань Клієнта та обсягу робіт, юридичний аудит може проходити за декількома напрямками:

За результатами проведеного аудиту складається письмовий висновок з чітким зазначенням наявних недоліків у документації, організації роботи, а також можливих шляхів їх усунення. За погодженням з Клієнтом розробляються відсутні документи, діяльність медичного центру по різних напрямках приводиться у відповідність до вимог чинного законодавства.

При підготовці медичної установи до перевірок, найбільша увага приділяється тій сфері діяльності медичного центру, на яку спрямована майбутня перевірка. Наприклад, при перевірці МОЗ України - фахівці нашої компанії переглянуть, проаналізують і дадуть правову оцінку документації та діяльності, яка спрямована на дотримання ліцензійних умов провадження медичної практики, при перевірці органами з охорони праці - на наявність інструкцій, положень та т.п. з даної тематики, наявність відповідальної особи, своєчасність проведення інструктажів та інші питання.

У розділі сайту «Новини» Ви завжди можете знайти план перевірок на поточний квартал, затверджений МОЗ України. Якщо Ви знайшли свою компанію в списку - звертайтесь до нас і замовте одну з двох вище зазначених послуг. Аналіз діяльності вашого медичного закладу, а також розробка відсутніх документів, дозволять Вам пройти майбутню перевірку з мінімальними стресовими і фінансовими витратами.

© Медконсалтинг. Всі права захищено. 2011-2019.
м. Київ, проспект Перемоги 67, корпус F, оф.45
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36