підготовка до перевірок

Що більше за все лякає приватно-практикуючого лікаря чи заклад охорони здоров’я, що провадить господарську діяльність з медичної практики?

Ми часто чуємо від наших клієнтів, що більш за все вони побоюються візитів перевіряючих чи контролюючих органів.

Звичайно, наші органи контролю мають свої особливості та геть нечасто під час перевірки від інспектора можна почути «Який чудовий заклад! У Вас все, як треба!». Як правило, порушення прискіпливо шукають  та врешті-решт знаходять.

Але певна частина провини є і на ліцензіатах. Багато кого взагалі не цікавить, що вимагається по закону. Працює як працює, а якщо  заберуть ліцензію то нову відкриє, не так вже це й і складно.  Інші, в принципі, здогадуються про те, які є вимоги, що їх потрібно дотримуватися, однак сподіваються, що їх всі ці перевірки якось оминуть.

Але ж підготуватися до перевірки не складно!

Всі питання, по яких Вас буде перевіряти контролюючий орган, наприклад, МОЗ України, вказані в уніфікованих Актах,  є у вільному доступі в інтернеті, варто лише його переглянути. Перелік питань для проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері провадження господарської діяльності з медичної практики, що підлягає ліцензуванню, затверджений Наказом МОЗ України  від 05.03.2019  № 500 (Із змінами).

Перевірте себе, перегляньте питання і будете готові до візиту перевіряючих.  А якщо Вам потрібна допомога, потрібен досвідчений погляд зі сторони, юридична компанія «Медконсалтинг» може Вам допомогти та провести аудит щодо дотримання ліцензійних умов.  Ми не тільки переглянемо всі питання, що підлягають контролю, але й допоможемо розробити та впровадити документи, що вимагаються ліцензійними умови, якщо у Вас чогось не вистачає.

Для чого  наша допомога при підготовці до перевірок провадження господарської діяльності з медичної практики?  Для того, щоб бути впевненим, що у Вас все  добре. Для того, щоб визначити свої слабкі місця. Для того, щоб бути напоготові.  Для того, щоб усунити всі недоліки та прогалини.  Або для того, щоб просто почуватися спокійно та впевнено!

При підготовці медичної установи до перевірок, найбільша увага приділяється тій сфері діяльності медичного центру, на яку спрямована майбутня перевірка. Наприклад, при перевірці МОЗ України - фахівці нашої компанії переглянуть, проаналізують і дадуть правову оцінку документації та діяльності, яка спрямована на дотримання ліцензійних умов провадження медичної практики, при перевірці органами з охорони праці - на наявність інструкцій, положень та т.п. з даної тематики, наявність відповідальної особи, своєчасність проведення інструктажів та інші питання.

У розділі сайту «Новини» Ви завжди можете знайти план перевірок на поточний квартал, затверджений МОЗ України. Якщо Ви знайшли свою компанію в списку - звертайтесь до нас і замовте одну з двох вище зазначених послуг. Аналіз діяльності вашого медичного закладу, а також розробка відсутніх документів, дозволять Вам пройти майбутню перевірку з мінімальними стресовими і фінансовими витратами

© Медконсалтинг. Всі права захищено. 2011-2024.
м. Київ, проспект Берестейський 67, БЦ Bright, оф.304
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36