Подання щорічної медичної звітності

Заклади охорони здоров'я та приватно практикуючі лікарі повинні щорічно звітувати про свою роботу до обласних (міських) центрів медичної статистики. Терміни подання звітності встановлюються щорічно наказом МОЗ України, але, як правило, в більшості областей України основні звіти за минулий рік подаються до кінця лютого -березня наступного року.
Подання звітів є обов’язок всіх ліцензіатів, що прямо зазначено у Ліцензійних умовах провадження господарської діяльності з медичної практики.
Наказами МОЗ України затверджена досить велика кількість річних, піврічних та квартальних звітів. Загально обов'язковими майже для всіх закладів охорони здоров'я є звіти про лікувальну роботу (звіт за формою № 20) та звіт про медичні кадри (звіт за формою № 17), що затверджені наказом МОЗ України № 385 від 10.07.2007 року. Саме ці звіти також подаються закладом охорони здоров'я до акредитаційної комісії для подальшого проходження акредитації. Ви можете завантажити форми цих звітів за цим посиланням.
Якщо Ви не впевнені, які саме звіти Ви маєте подавати, Ви можете звернутися за консультацією до фахівців нашої компанії. Також ми можемо допомогти Вам заповнити та подати звіти до органів медичної статистики.

© Медконсалтинг. Всі права захищено. 2011-2024.
м. Київ, проспект Берестейський 67, БЦ Bright, оф.304
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36