Правові консультації

Правові консультації

Компанія МЕДКОНСАЛТІНГ надає правові консультації з питань медичного права.

Спектр питань, на які Ви можете отримати відповіді під час консультації вельми широкий: від вибору найбільш оптимальної форми ведення медичного бізнесу (юридична або фізична особа) - до дотримання ліцензійних умов уже діючим медичним центром. На консультацію Ви можете прийти з наявними у вас документами, і ми дамо їм правову оцінку.

Оформлення куточка та теки споживача

Згідно з чинним законодавством всі суб'єкти підприємницької діяльності зобов'язані забезпечити наявність на видному і доступному місці куточка споживача. Як правило, медичні заклади ставляться до необхідності оформити куточок споживача як до ще однієї формальності, яку потрібно просто дотримуватися, і даремно. Правильно і інформативно оформлений куточок не тільки допоможе не тільки справити позитивне враження на пацієнтів, а й продемонструвати Ваше знання вимог законодавства перевіряючим.

Легалізація іноземних спеціалістів

Запросити до себе в медичний центр попрацювати іноземного колегу або просто випускника престижного іноземного медичного ВНЗ хочуть багато керівників мед. установ. Але на практиці, отримання дозволу на допуск до медичної практики в Україну іноземця, або навіть громадянина України, який закінчив медичний ВУЗ в Росії, є досить складною і тривалою завданням.

© Медконсалтинг. Всі права захищено. 2011-2022.
м. Київ, проспект Перемоги 67, корпус B, оф.304
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36