Затверджено Порядок повідомлення ДФС про прийняття працівника на роботу

25.06.2015

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 413 затверджено Порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу. Відповідно до ч.3 ст. 24 КЗпП Кабінет Міністрів України постановляє: "Установити, що повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

Інформація, що міститься у повідомленні про прийняття працівника на роботу, вноситься до реєстру страхувальників та реєстру застрахованих осіб відповідно до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».
Якщо у Вас виникла думка, що повідомлення можна не відправляти, оскільки до кінця 2016 року діє мораторій на проведення перевірок, то змушені Вас розчарувати: 15 червня 2015 року Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження «Про надання дозволу Державній інспекції з питань праці та її територіальним органам на проведення перевірок підприємств, установ та організацій щодо незаконного звільнення працівників і заборгованості із заробітної плати». Кабмін надав дозвіл на проведення Держпраці перевірки 72 підприємств. Серед них є і заклади охорони здоров’я. Звичайно зрозуміло, що перевіряти будуть не тільки питання звільнення та нарахування заробітної плати, а також ведення кадрового діловодства та повідомлення ДФС про прийняття працівника на роботу.
Ознайомитись з постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 413 можна за цим посиланням
Скачати форму повідомлення про Повідомлення про прийняття працівника можна тут.

© Медконсалтинг. Всі права захищено. 2011-2018.
м. Київ, вул. Ушинського, 40, 2 поверх, офіс 219
(поруч з Єдиним вікном МОЗ)
тел.: +380 (44) 466-11-46
моб.: +380 (67) 796-11-36